꧁༺ 𝓢𝔃𝓪𝓵𝓸𝓷𝓪 𝓚𝓸𝔃𝓪 ༻꧂

Turnieje polskie

Wągrowiec 2021

W dniach 24-26.06.2021 odbyły się Pierwsze eliminacje do Mistrzostw Polski w Wągrowcu. Tym razem czekała mnie 4 mecze bez walkowerów. Super także było spotkać się z znajomymi. Oczywiście moją asystentką była Ewa Gałęziowska. Wreszcie została otworzona stołówka, więc z przyjemnością jadło się posiłki ze wszystkimi. 

W piątek rano czekał mnie mecz z Robertem Skwaryło. Robert wygrał losowanie i wybrał bile czerwone, więc grałam niebieskimi. W ogóle nie byłam z tym faktem zaniespokojona. W 90% wychodziły mi te rzuty, które sobie zaplanowałam. Tylko jeden end wygrał Robert, zdobywając 1 punkt. Reszta należała do mnie. W moich endach pierwszy rzut, to był idealny perfekt, którego Robert nie mógł wybić. Ten mecz wygrałam z wynikiem 7:1.Drugi mecz w tym dniu miałam po południu z Wojtkiem Lamch. Przy tym meczu losowanie było dla mnie korzystne. Wybrałam czerwone. O dziwo wychodziło mi wszystko, co chciałam. Na mecz poszłam na luzie. Bez trudu wybijałam Wojtka bile, przepychałam białą. Mecz zakończyłam z wynikiem 7:0 dla mnie. 

Z kolei w sobotę ogromne się grało na hali OSiRu w Wągrowcu. Bile mocno kleiły się do podłogi. Zresztą nie tylko bile, ale buty i koła kleiły się do powierzchni. Pierwszy mecz w tym dniu zagrałam z Mateuszem Krakowskim. Wygrałam losowanie, więc zagrałam czerwonymi. Moje bile nie chciały lecieć powyżej 5 metra, jakby coś mnie hamowało. Nawet w tym meczu miałam duży rozrzut. Słabo mi się grało w tym meczu. Na szczęście udało mi się wygrać 13:1.Drugi mecz w tym dniu miałam z Damianem Matogą. Z tym meczu naprawdę się namęczyłam, bo bile nawet do palcy się przyklejały, mimo że wybrałam czerwone. Nawet najprotsze rzuty mi nie wychodziły, jakby ktoś w momencie wyrzutu już hamował bile. Ten mecz przegrałam 5:0. Na tym zakończyły się zawody. 3 mecze wygrane, 1 przegrany.