꧁༺ 𝓢𝔃𝓪𝓵𝓸𝓷𝓪 𝓚𝓸𝔃𝓪 ༻꧂

Turnieje polskie

Wągrowiec - wrzesień 2022

W dniach 30.09 - 2.10.2022r odbyły się 3 Eliminacje do Mistrzostw w Wągrowcu.  Moim asystentem był Łukasz Białkowski.

30.09r to dzień podróży. Wszystko przebiegło w miarę sprawne tylko wyjazd z Poznania wydłużył się przez korki. W Wągrowcu byliśmy przed 18:00 i po rozlokowaniu się w pokojach, poszliśmy na kolację. Po kolacji trochę pogadało się ze znajomymi i poszłam spać.

1.10 trzeba było wcześniej wstać, bo o 9:00 miałam pierwszy mecz z Robertem Skwaryło. Przedtem zrobiłam 0,5 godzinny trening. Wylosowałam kolor czerwony. Nie za dobrze mi szło, bo na tej sali mocno kleją się do podłogi. Mecz ten wygrałam z wynikiem 4:1. Po meczu trzeba było przetrzeć bile wilgotną chusteczką, żeby były gotowe przed drugim meczem. Mecz z Wiktorią Herc miałam o 11:00. Tym razem grałam niebieskimi bilami. Pierwsze 2 endy poszły super, bo zdobyłam 4 punkty i był idealny perfekt z 2 endzie. Jednak 2 pozostałe poszły mi źle. Moje bile dobijały bile Wiktorii. Na szczęście mecz wygrałam z wynikiem 4:3. Jednak te bile bardzo mi skręcały. Na tym skończyły się moje rozgrywki meczowe. Po południe i wieczór spędziłam ze znajomymi.

2.10 o 10:00 miałam mecz drużynowy z Martą Wesołek i Mariką Furtak przeciwko Antkowi Kołodziennemu, Wojtkowi Lamch i Patrykowi Szubie. 2 endy przegrywałyśmy, a pozostałe endy wygrałyśmy. Zgrałyśmy się. Wygrałyśmy mecz 7:4. Po zapakowaniu wszystkiego do autobusu, wróciliśmy do ośrodka na obiad i po obiedzie wyjazd do domu.