Strona główna | Mapa serwisu
 
8 listopada 2004 roku okazało się, że mam szansę na pewną samodzielność. Muszę się poddać operacji. Operacja polega na tym, że wmontują mi stymulatory do mózgu, które pobudzą niesprawne komórki. W związku tym wracam się z uprzejmą prośbą o pomoc przy zebraniu pieniędzy. więcej informacji >>
 
  O mnieOsiągnięciaPoezjaOperacjaPomoc  
  Strona główna > Pomoc > Prośba  
 

Prośba

Biała, dnia 20.11.2005

Szanowni Państwo,

nazywam się Kinga Koza, mam 24 lata. W roku bieżącym ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale Matematyki i Informatyki. 18. października b.r. uzyskałam tytuł magistra informatyki.

Urodziłam się jako dziecko zdrowe, lecz niedotlenienie mózgu spowodowane zaniedbaniem ze strony personelu medycznego spowodowało poważne w skutkach uszkodzenie komórek odpowiedzialnych za narząd ruchu i mowy. Poruszam się wyłącznie na wózku inwalidzkim. Wymagam całkowitej pomocy drugiej osoby w ciągu dnia, ponieważ nie najem się sama, nie ubiorę się itp.

Już w minionym roku zaświeciła dla mnie mała gwiazdka nadziei na odzyskanie częściowej sprawności rąk i pozbycia się odruchów mimowolnych.

Kierownik Kliniki Neurochirurgii z 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Bydgoszczy Pan płk prof. dr hab. n. med. Marek Harat wydał opinię, że nadaję się na operację polegającą na wszczepieniu stymulatorów do mózgu, które pobudzą niesprawne komórki, dzięki czemu poprawi się sprawność rąk, mowy i ustąpi atetoza.

Operacja zostanie przeprowadzona bezpłatnie, lecz bardzo kosztowny jest zakup stymulatorów - wartość określono na poziomie 90 tys.zł.

Jeżeli przy Państwa udziale mogłoby się to udać byłabym najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

Każda zgromadzona na koncie nr Bank PeKaO SA II oddział w Bydgoszczy 35 1240 3493 1111 0000 4285 8454 z dopiskiem "na operację Kingi Kozy" złotówka to dla mnie nadzieja na to, że będę sprawniejsza, że będę funkcjonowała bardziej samodzielnie, że tak jak moi rówieśnicy będę mogła realizować swoje plany i marzenia.

Bardzo wierzę, że Państwo mi w tym pomożecie. Liczę na Wasze zrozumienie, hojność i otwarte serca.

Pozostaję z wyrazami szacunku
Kinga Koza

Zapraszam wszystkich do przeczytania o mojej operacji, która znajduje się w dziale O operacji oraz do mojego bloga

Zobacz także moje dotychczasowe osiągnięcia: Microsoft, licencjat i magisterium.

Co planuję jeszcze zrobić? Przeczytaj w dziale Przyszłe plany.

Zapraszam także do wpisywania się do Księgi gości.

POMÓŻ KINDZE

Z góry dziękuję za jakiekolwiek wpłaty. One dają mi nadzieję.... Jeśli chcesz mi pomóc, zobacz w jaki sposób możesz to zrobić.