꧁༺ 𝓢𝔃𝓪𝓵𝓸𝓷𝓪 𝓚𝓸𝔃𝓪 ༻꧂

Pokój

Stelaż elektryczny

Bardzo wygodny stelaż elektryczny wykonany w całości z drewna bukowego z bezprzewodowym pilotem. Pilot bezprzewodowy pozwala płynnie podnosić podgłówek i podnóżek. Dzięki możliwości podnoszenia stelaża możesz zamienić swoje łóżko w bardzo komfortowe miejsce do spania, jak i czytania, czy oglądania telewizji. Możliwość podnoszenia nóg powoduje, że leżąc w łożku możesz sie odprężyć oraz odciążyć kręgosłup. Idelane dopasowanie do ciała czyni wypoczynek jeszcze bardziej efektywnym. Dzięki regulacji stelaża możesz sobie zapewnić niezapomniany relaks.

Stolik przyłóżkowy

Stolik przyłóżkowy marki Teqler z regulacją wysokości blatu idealnie nadaje się do postawienia przy łóżku rehabilitacyjnym lub przy łóżku szpitalnym. Na stoliku można wygodnie zjeść posiłek, wypełnić formularz lub położyć leki. Podstawa jezdna ukształtowana jest w taki sposób, że blat można ustawić dokładnie nad łóżkiem

Przyrząd do zapinania guzików i suwaków

Przyrząd do zapinania guzików i suwaków marki Fackelmann, dzięki niemu zapięcie guzika jest bardzo łatwe, wystarczy przeciągnąć stalową pętelkę przez dziurkę, zahaczyć nią o guzik i z powrotem wyjąć przyrząd, a guzik będzie na swoim miejscu.