꧁༺ 𝓢𝔃𝓪𝓵𝓸𝓷𝓪 𝓚𝓸𝔃𝓪 ༻꧂

Łazienka

Fotel prysznicowy obrotowy

Fotel prysznicowy obrotowy BLUE SWING to doskonałe rozwiązanie pod prysznic czy do wanny. Fotel powstał z myślą o najbardziej wymagających osobach, którzy cenią sobie komfort i wygodę. Dzięki uchylnym podłokietnikom i obrotowemu siedzisku z blokadą kąpiel pod prysznicem dla osób starszych i niepełnosprawnych będzie dużo łatwiejsza i przyjemniejsza.
Fotel prysznicowy obrotowy BLUE SWING posiada regulację wysokości, aluminiową konstrukcję, wygodne siedzisko z pianki poliuretanowej i uchylne podłokietniki.

Uchwyt na przyssawki

Ten mobilny uchwyt na przyssawki zapewnia bezpieczeństwo w życiu codziennym. Uchwyt jest szczególnie pomocny w łazience i toalecie, doskonale sprawdzi się podczas kąpieli w wannie czy pod prysznicem gdzie jest ślizga powierzchnia i ryzyko upadku jest duże. Ta poręcz posiada regulowany uchwyt od 56 do 67 cm i można ją dopasować w każde miejsce. Przyssawki są próżniowe co zapewnia bardzo dobrą przyczepność i praktycznie niweluje ryzyko odklejenia się od powierzchni.

Uchwyt podnoszony

Uchwyt pomagający w utrzymaniu równowagi osobom niepełnosprawnym, zwiększający także ich mobilność. Zamontowany może być zarówno w łazience jaki i w sypialni. Dzięki temu, że wspiera utrzymanie balansu ciała użytkowany może być w mieszkaniach prywatnych, domach seniora i wszelkich miejscach zamieszkałych przez osoby starsze czy niepełnosprawne. Jest to również niezastąpiona pomoc i ułatwienie dla opiekunów osób starszych.

Bio Bidet BB-1000

Bio Bidet BB-1000 Supreme z systemem Vortex Water Stream jest jednym z najbardziej zaawansowanym technologicznie modelem deski myjącej dostępnym na rynku. To optymalne połączenie funkcjonalności, komfortu użytkowania, z prostą, intuicyjną obsługą.Vortex Water Stream napowietrza wodę w ruchu spiralnym, co znacząco zwiększa efektywność procesu mycia.Bio Bidet BB-1000 Supreme już od kilku lat znajduje się w czołówce listy najbardziej cenionych przez użytkowników elektronicznych bidetów.Wyposażony jest dyszę myjącą 3 w 1 – patent BIO BIDET. Jedna dysza z 3 rodzajami strumienia wody, jest najbardziej optymalnym sposobem uzyskania lepszych efektów higienicznych, a jednocześnie dużo bardziej niezawodnym systemem w porównaniu do modeli dwu-dyszowych. Pozycję dyszy można ustawić zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkowników.Funkcje podstawowe– mycie tylne – funkcja, którą należy uruchomić po skorzystaniu z toalety, dokładnie myje newralgiczne partie ciała,
– mycie damskie – delikatny strumień wody umożliwia bezdotykową higienę intymną kobiet,
– wykonanie delikatnej lewatywy – silny strumień wody rozluźnia napięcie tkanek i pomaga przy obstrukcjach,
– masaż – pulsacyjny strumień wody przyjemnie relaksuje,
– mycie oscylacyjne – wprawia dyszę w ruch i umożliwia umycie większych obszarów ciała,
– suszenie ciepłym powietrzem – eliminuje konieczność używania papieru toaletowego.Programy mycia i suszenia działają automatycznie przez około 60 sekund.Dodatkowe przyciski parametrów na pilocie, umożliwiają precyzyjne ustawienie temperatury i ciśnienia wody, oraz temperatury i siły nadmuchu powietrza.

Podnośnik łazienkowy ścienny

Podnośnik ścienny LeviCare Q140 jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym w opiece nad osobami starszymi i z niepełnosprawnościami. Ułatwia i umożliwia wiele czynności np. kąpiel w wannie lub przesadzanie z łóżka na wózek.