꧁༺ 𝓢𝔃𝓪𝓵𝓸𝓷𝓪 𝓚𝓸𝔃𝓪 ༻꧂

Książki

19.01.2022r 1 
David R. Hawkins - Przekraczanie poziomów świadomości 

Szczerze, to mam mieszane odczucia do tej książki. Dla mnie ta książka jest napisana językiem naukowym i nie zawsze wszystko do mnie docierało. Niektóre rozdziały były ciekawe i łatwe do zrozumienia, a niektóre nie. A może po prostu ta książka nie jest na ten czas...

4.03.2022r 2 
Helen Fielding - Dziennik Bridget Jones 

Czasem trzeba przeczytać coś lekkiego, zabawnego, a do tego należy ta książka. Bridget jest starą panną z kompleksami i szukającą miłości i nagle pojawia się 2 adoratorów. Na domiar złego, ma problemy z matką, która ma kryzys wieku średniego. Tą książkę łatwo się czyta i można się pośmiać, ponieważ przez jej rozgarnięcie, ma dużo przygód. 

21.04.2022r 3 
Michael Pantalon - Motywacja
 
Świetna książka o błyskawicznej Motywacji siebie lub innych. Napisana prostym językiem, tak, aby każdy mógłby ją rozumieć. W książce znajdują się przykłady z życia wzięte jak pomaga dobra motywacja. Opisane też są błędy, jakie najczęściej popełniamy, chcąc zmotywować drugiego człowieka. Polecam ją każdemu. 

23.06.2022r 4
Jack Canfield, Mark Hansen. Less Hewitt - Potęga skupienia
 
Ta książka od początku mnie wciągnęła. Autorzy poruszają kwestie, które potrafią skuteczne odciągnąć nas od danego celu. Czasem trzeba zmienić nasze priorytety, żeby zauważyć lepsze perspektywy. Są też różne ćwiczenia załączone, żeby utrwalić dany rozdział.   

17.08.2022r 5  
Satchin Panda - Śpij, jedz i ruszaj się 

Świetna książka o tym, jak sen ma dużo dobrych elementów na stan zdrowia u każdego człowieka. Nie mówiąc już o odpowiednich godzinach posiłków. Jeśli masz problemy z otyłością, z różnymi bólami, czy z innymi schorzeniami, to polecam tą książkę. Jest napisana prostym językiem, są też różne historie. 

29.09.2022r 6  
Mateusz Kobus - Obowiązki uczuć
 
Tak naprawdę to nie jest typowy poradnik, jak żyć w szczęśliwym związku, a doświadczenia życiowe mężczyzny, jego przemyślenia dotyczące wspólnego życia. Autor pisze tu, jakie najczęściej są popełniane błędy w związku, pisze o swoich przemyśleniach, daje rady, żeby związek był udany. Książka jest napisana prostym językiem, łatwo się ją czyta. Jest napisane dla wszystkich, bez względu na wiek. 

9.10.2022 7 
Mateusz Kobus - Obowiązki uczuć 

2 część jeszcze bardziej mnie zaciekawiła niż 1. Porusza dogłębnie istotne sprawy dotyczące związku, takie jak finanse, małżeństwo, dzieci. Powiem Wam, że łatwo czyta się tą książkę. Powinni przeczytać ją pary, jak i single. Naprawdę otwiera oczy na wiele tematów. 

14.10.2022r 8 
Mateusz Kobus - Aksjomaty miłości 

Jest to książka, w której znajdują się krótkie lub dłuższe przemyślenia na temat miłości. Teksty te dają dużo do myślenia. Pozwalają inaczej spojrzeć na związek i na zachowanie partnerów. 

17.102022r 9 
Mateusz Kobus - Miłość ponad wszystko
 
Książka napisana w stylu pamiętnika. Bardzo dużo dowiaduję się o autorze. Po przeczytaniu tej książki jestem w szoku, że nauczył się szanować innych, przede wszystkim kobiety. 

14.11.2022r 10 
Blanka Lipińska - 365 dni 

Niby jest to połączenie "50 twarzy Greya" oraz "Ojca Chrzestnego", ale ja mam mieszane uczucia, ponieważ to jest bardziej książka obyczajowa. Jest to opowieść od strony kobiety. Książka zaczyna się zwyczajne, para ze znajomymi wyjeżdża na wakacje do Włoch. Nagle Laura czuje się śledzona i co chwilę spotyka pewnego Włocha. W dniu jej urodzin wszystko w życiu Laury zmienia się właściwie o 360 st. Książkę czyta się lekko i szybko. Ma w miarę duże litery. 

24.11.2022r 11 
Blanka Lipińska - Ten dzień

2 część książki "365 dni". Mogę powiedzieć, że jest to bardziej obyczaj, a sceny erotyczne są podobne do pierwszej części. Nic nowego. Jednak fabuła jest bardzo ciekawa. Nie można się od niej oderwać. Czyta się lekko i szybko. Co chwilę dzieje się jakaś akcja. Idealna na zimowe wieczory. Zakończenie znowu jest wstępem do 3 części.

Następny