꧁༺ 𝓢𝔃𝓪𝓵𝓸𝓷𝓪 𝓚𝓸𝔃𝓪 ༻꧂

Wózki elektryczne

OTTO BOCK JUVO

W fazie rozwoju wózka z rodziny Juvo, wspólnie z terapeutami i użytkownikami zwracano dużą uwagę na elastyczne dopasowanie do siebie poszczególnych komponentów. Konstrukcja modułowa elektrycznych wózków inwalidzkich stwarza niemal nieograniczone możliwości, począwszy od modelu bazowego po wersję High-End. Ponadto kładziono duży nacisk na design, łatwość w serwisowaniu oraz funkcjonalność.Z napędem na koła tylne, środkowe oraz przednie wózek dysponuje trzema rodzajami napędu o specyficznych właściwościach jezdnych i mocy silnika z ramą w dwóch opcjach szerokości.

VERMEIREN CERES SE

Skuter czterokołowy 15 km/hCERES SE Skuter charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, czarne grube opony nadają mu specyficznego wyglądu. Zastosowanie dwóch rodzajów baterii 38 i 50 Ah i dwóch rodzajów silników odpowiedzialnych za prędkość pozwala na dopasowanie go indywidualnych oczekiwań 
· Koszyk,
· kółka przeciw-wywrotne,
· zderzak,
· szerokie koła,
· obracany fotel,
· przesuwany fotel (przód tył),
· możliwość pchania,
· nachylana kolumna kierownicza,
· odchylane podłokietniki,
· lusterka wsteczne,
· kompaktowy,
· PRĘDKOŚĆ JAZDY 10/15 KM/h.

NAPĘD E - FIX

E-FIX to system elektrycznego napędu, który można zastosować prawie we wszystkich wózkach ręcznych, łącząc zalety obu typów wózków – wózka ręcznego i elektrycznego. Wózek nadal pozostaje lekki, zwrotny, łatwy do transportu oraz posiada napęd elektryczny, który pozwala na samodzielne poruszanie się bez wysiłku. W zależności od potrzeb użytkownik ma dalszą możliwość korzystania z wózka jak z wózka ręcznego. System E-FIX wymaga domontowania specjalnych uchwytów montujących koło do wózka następnie należy dopiąć koła E-FIX, przypiąć akumulator oraz sterownik. Akumulator pozwala na pokonanie trasy do 30 km z prędkością do 6 km/h w zależności od wagi użytkownika. Stan naładowania akumulatorów wyświetlany jest na sterowniku, którym steruje się pracą całego systemu. W zależności od wagi użytkownika dostępne są warianty: wersja E25: do 120 kg wagi użytkownika wersja E26: dla użytkowników o wadze do 160 kg. System e-fix poszerza wózki o jedynie 2-5 cm, jest stosunkowo lekki – żadna z części nie waży więcej niż 9 kg. Dzięki temu znacznie ułatwiony jest transport wózka – zajmuje niewiele więcej miejsca niż wózek ręczny – zmieści się do każdego bagażnika, a jego waga w porównaniu do wózków elektrycznych jest niewielka.