꧁༺ 𝓢𝔃𝓪𝓵𝓸𝓷𝓪 𝓚𝓸𝔃𝓪 ༻꧂

Książki

23.01.2023r 1 
Blanka Lipińska - Kolejne 365 dni 

Ostatnia część trylogii. Powiem szczerze, że ta część bardzo mnie zaskoczyła. Książka stała się dramatem. Nieoczekiwane zwroty akcji. Pytanie, kto jest dobry, a kto zły. Co się stanie z Laurą? Czy będzie szczęśliwą matką. Jest bardzo mało scen erotycznych. Czasem jeden wątek ciągnął się długo. Dla mnie przynudzał.

5.02.2023r 2 
Natalia Sońska- Zaufaj swoim marzeniom
 
Ciepła opowieść grudniowa o ukrytych marzeniach i zawierzeniu komuś, kto ją oszukuje i wykorzystuje. Czas powiedzieć dość . W poukładaniu swojego życia pomaga jej nowy azyl który znalazła w Zakopanem oraz właścicielka tego pensjonatu. Tam odnajduje spokój dla własnych myśli. Dostanie też wsparcie od dawnego znajomego. Książka napisana łatwym językiem. Świetnie ukazuje uroki Zakopanego. Czytając tę powieść, miałam ochotę tam pojechać.

6.03.2023r 3
Mateusz Kobus - To (nie)miłość
Świetna książka o toksycznych ludziach. Jak się obronić przed nimi. Na co zwracać uwagę. Jest też rozdział poświęcony rodzicom. Omawia też, jak odzyskać swoje życie po zakończeniu trudnego związku. Tę książkę czyta się powoli. Jednak autor trafił w sedno.

24.03.2023r 4
Mateusz Kobus - Ostatnie noce

Bardzo wstrząsający pamiętnik autora. Niektóre teksty potrafią głęboko poruszyć człowieka. Pisze o poczuciu straty, jak spróbuje wypełnić pustkę. Książkę czyta się pozwoli. Zmusza czytelnika do własnych przemyśleń. 

31.03.2023r 5
Natalia de Barbaro - Czuła przewodniczka

Książka o kobietach dla kobiet. Jest to przewodnik o duszach kobiet, jak przekształcić się w kobietę z zasadami, pewną siebie i asertywną. Książka ma w miarę duże litery, łatwo czyta się ją. Jest napisana prostym językiem. To książka dla każdej kobiety, bez względu na wiek.

8.04.2023r 6
Katarzyna Michalak - Najpiękniejszy sen

Jest to ostatnia część sagi mazurskiej, dajaca dużo do myślenia. Jak niezdrowe pragnienie czegoś doprowadza do rozpadu związku, zmiana jednego partnera o 360 stopni oraz o obwinamie drugiego partnera o coś czegoś nie zrobił. Jak może czuć się człowiek z ogromnym wyrzutem sumienia. A u innych niesłuszne oskarżenie, załamanie się, zwątpienie w partnera. Bardzo dużo dzieje się w ostatniej części. Przez to bardzo szybko czyta się tą książkę. A poza tym jest napisana prostym językiem. 

27.05.2023r 7
Annie Kirkwood - Przesłanie Maryi dla świata

Bardzo ciekawa książka. Poznałam nowe oblicze Maryi i nie tylko jej. Ukazała mi tez przeszłość i przyszłość. Wytłumaczyła, dlaczego jest tyle zła. Książkę szybko czyta się. Polecam ją każdemu.

15 06.2023r 8
Joseph Murphy - Sekretna droga do odkrycia pewności siebie

Kolejna super pozycja autora Potęgi podświadomości. Otworzyla mi oczy na różne błędy, przez które nie zaznajemy szczęścia. A wystarczy zmienić myślenie. Niby to takie proste, a jednak trudne w praktyce. Książka zawiera także różne przykładowe afirmacje, które pomogą zmienić myślenie i polepszyć pewność siebie.